| xFaith a întrebat:

Hey... pe 30 octombrie matusa mea se casatoreste, ce rochie as putea sa port avand in vedere ca luna octombrie este cam racoroasa

Răspuns Câştigător
| claudia_7744 a răspuns:

Chiar daca e frig.nu conteaza cat de groasa e rochia.gandestete ca in local va fi super cald plus ca pana la local vei merge cu masinatongue
cauta ceva care sa-ti vina bine si sati placa tie mult nu cont cat de subtire sau gros etongue

2 răspunsuri:
| Iza2010 a răspuns:

Pai ceva mai inchis. De ce? ai zis ca e racoros si culorile inchise atrag caldura.