| IubesteEa a întrebat:

Hey pe ce zi s-a nascut maximilian? ce zodie >e?dau funda!

Răspuns Câştigător
| adyptm a răspuns:

Claudiu Husaru (n. 22 octombrie), cunoscut sub numele de Maximilian, este un cântăreț român de muzică hip hop. Născut în Bacău, și-a început cariera muzicală în 1998 alături de formația Mahsat. Claudiu a atras atenția unor cântăreți precum Grasu XXL și Cheloo, iar în 2002 formația sa a lansat albumul Laboratoru'.

Pe 22 noiembrie 2008 și-a lansat albumul de debut Volumu' la Maxim...ilian!, la care lucra încă din anul 2006. În 2011 apare piesa „Sophie", în colaborare cu MefX; aceasta a avut parte de succes moderat, clasându-se pe poziția 48 în Romanian Top 100[4].

Al doilea album al său, intitulat Maxim, am spus! urmează să fie lansat în toamna anului 2011

2 răspunsuri:
| Chimie a răspuns:

22 octombrie

| Ionellaa a răspuns:

22 octombrie zodia balanta

Funda?batting eyelashes