| BountyLoverXD a întrebat:

Hey, pentru cosuri, cura de detoxifiere are efect ca sa scap de ele? (adica nu neaparat cura de detoxifiere, ci pur si simplu sa mananc foarte foarte sanatos, fara dulciuri fastfood si asa mai departe) si alta intrebare: e buna masca cu argila pentru cosuri?

2 răspunsuri:
| AlinNxD a răspuns:

Eu recomand sa te clatesti de vreo 2 ori pe zi pe fata cu apa si sapun,si niste creme speciale, de exemplu este una de la oriflame optimal, clarifying scrub, se gasesc si in alte locuri dar e un exemplu, dar incearca sa te clatesti in fiecare zi cu apa si sapun oricum

| loredanaFS a răspuns:

Buna. Uite un articol care ti-ar putea fi de folos -> http://www.fetelestiu.ro/......materapie/