| rosesoana a întrebat:

Hey! Pentru mine este prima data cand imi voi face o masca pentru par si am 3 variante, dar nu stiu pe care s-o aleg: 1. 1 galbenus de ou; 2 linguri ulei de masline; 2 linguri miere 2. un ou; 5 linguri ulei de masline; o banana 3. 1 banana; miere; o lingurita ulei de masline si cateva picaturi de suc de lamaie Nu stiu pe care s-o aleg si am auzit ca toate sunt eficiente si se potrivesc tipului meu de par. Ma puteti ajuta si sa-mi spuneti pe care s-o folosesc? big grin

3 răspunsuri:
| aleexxaanndrra a răspuns:

Buna parerea mea nr 3 dar toate sunt foarte bune! Daca tot ai vb de masca ma duc si eu sa'mi fac una.hee heede la nr 3 am toate ingredientele:*

| Mirela77 a răspuns:

Nici o varianta! Masca tratament de la l'oreal este excelenta si nu mirosi a salata dupa aceea.

| cosmina92 a răspuns:

Recomand : 2 galbenusuri de ou, 3 linguri de miere, zeama de la o lamaie, 3 linguri de ulei de masline. Le amestec le pun pe par il mases 10 min, il acopar cu un prosop. al las 2-3 ore si din variantele tale 1 si inca o masca ar fi din ulei de masline cu ulei de ricin happy