| mimi0202 a întrebat:

Hey, people! Imi puteti spune si mie un sampon bun pentru parul gras? In ultima perioada mi se ingrasa parul rau de tot si nu stiu ce sa ii mai fac( am incercat Head&Shoulders, Dove si Nivea. fara rost).
Merci mult! :*

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Samponul nu are cum sa te ajute in aceasta privinta. Incearca sa raresti spalarile pana revine intr-un mod normal, sa nu-ti mai bagi mainile in el asa des si eventual sa nu mai folosesti uleiuri sau ce altceva mai utilizezi. MAsti aici pe aici:
https://www.tonica.ro/masti-naturale-pentru-par-gras/

| mimi0202 explică (pentru Adry05):

Ideea e ca oricum il spal o singura data pe saptamana(daca il spal mai des se ingrasa si mai tare), asa ca, daca as rari spalarile. nu cred ca ar fi ok. merci oricum pentru raspuns. ma voi uita pe site la masti, poate gasesc ceva interesant. happy

1 răspuns: