| anonim_4396 a întrebat:

Hey prieteni am nevoie de un sfat.Verisoara mea( care este si o foarte buna prietena) m-a intrebat ce cadou de majorat as vrea sa-mi aduca din Italia( locuieste acolo de 6 ani). Mi-a spus sa ma mai gandesc. Dar nu stiu ce sa ii spun.Imi este rusine sa ii spun un lucru anume. Voi ce parere aveti? Ce v-ar placea sa primiti?(totusi in limita bunului simt). Mersi

Răspuns Câştigător
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! daca este o prietena buna spune-i ca nu trebuie sa-ti aduca nimica doar o vedere si sa-ti spuna daca s-a simtit bine acolo, si oricum revederea voastra este cea mai mare surpriza daca nu v-ati mai intalnit de mult timp.cand va intalniti puteti sa "schimbati minciuni"si sa stati impreuna. sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Vanity a răspuns:

Spune-i ca iti doresti un cadou care o caracterizeaza, ceva care sa-ti aduca aminte de ea mereu. Pana la urma daca vrei ceva anume poti sa-i dai de inteles...

| babyblue23 a răspuns:

I-am spus sa imi aduca o scoica.Dar ea tot insista sa ii spun si altceva"daca nu se supara". Ceva idei?