| Mariwa a întrebat:

Hey salut. Am si eu o intrebare si chiar as vreau un raspuns. De curand mi-am facut o gaura in ureche (1 saptamana gen)(cu pistoletul) si mi-a aparut in jurul gaurii de parca e un fel de "cojita" alba gen, nici nu stiu cum sa o numesc. Sper ca nu este vreun motiv de grija pentru ca nu ma doare sau ceva, si am inteles ca poate fi de la apa ca a fost udat acolo, dar nu sunt sigura.

2 răspunsuri:
| Moon1997 a răspuns:

Nu ai nici cea mai pica problema draga mea am gaura in ureche de mai bine de 6 ani (sunt baiat) si sin cand in cand imi mai apare si mie..nu e motiv de ingrijorare :*

| EllaTheStrange a răspuns:

Daca nu te doare, nu ar trebui sa iti faci griji. Incearca sa iti,, speli" cercelul in spirt o data la 2-3 saptamani.