| RebekkaRebbe a întrebat:

Hey! Samponul Favisan e bun pentru cresterea parului? la folosit cineva? cat timp va crescut intr-o luna? si nu vreau de exemplu ca intro luna 10-20 de cm... Vreau adevarull")Primul raspuns fundita::X

Răspuns Câştigător
| AdyTM a răspuns:

Sincer, e foarte bun! Intre 5-8 cm in prima luna. E exagerat 20 de cm! Merita oricum!

7 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Parul nu creste mai mult de 3 cm, nu iti face iluzii degeaba.eu il folosesc si se vede o mica diferenta insa eu iau si vitamine.in schimb se vede ca parul se regenereaza...am o gramada de fire micute crescute deci din punctul asta de vedere samponul e bun. oricum e din plante si e mult mai sanatos decat altele deci nu ai nimic de pierdut.

| assi a răspuns:

Eu sunt la primul tub si sunt 100 la 100 convinsa ca il voi recumpara iar si iar si iar...nu pot sa iti dau un numar exect de cm dar iti pot spune ca se vede o mare diferenta cu siguranata fara sa folosesc alte produse de acest gen!happy

| assi a răspuns:

Eu sunt la primul tub dar sunt siguta 100 la 100 ca il voi recumpara iar si iar si iar ...nu pot sa iti zic un numar exact de cm dar cu siguranta se observa o mare diferenta happy

| mirelu a răspuns:

Buna Rebekka, sunt farmacista si putem vorbi mai multe despre par. Daca vrei sa te ajut, spune-mi. te pup

| RebekkaRebbe explică (pentru mirelu):

Da as vrea daca vrei si tu:*

| mirelu a răspuns (pentru RebekkaRebbe):

Daca vrei sa iti creasca parul mai repede, trebuie sa il hranesti. Asta inseamna sa faci o cura de biotina naturala timp de 3 luni si ar fi bine sa il dai si cu un ser pentru scalp, care se aplica dupa ce te-ai spalat pe cap, inainte sa te usuci. Astfel serul ramane pe pielea capului si hraneste bulbul de par. Produsele respective ti le pot arata. Pup

| RebekkaRebbe explică (pentru mirelu):

Multumesc:*