| FetitzaSiPunct a întrebat:

Hey! Saptamana viitoare merg la discoteca si nu stiu cum sa-mi fac parul,m-am gandit sa-l prind in coc dar nu stiu, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| DedeeAndreea a răspuns:

Bună.Dacă îl ai drept, eu zic să ţi-l faci creţ(cu ondulatorul, bigudiuri, la coafor...cum ţi-e ţie mai bine). Dacă îl ai creţ, fă-te cu placa, sau strânge-l într-un coc, o coada etc.
Sper că te-am ajutat! O zi frumoasă!

6 răspunsuri:
| Dedeut a răspuns:

Pai mereu merge o coafura facuta cu ondulatorul, oduleza-ti parul o sa arati super! te pup

| scooby98 a răspuns:

Lasa-l neprins daca mergi la discoteca e posibil sa,, pescuiesti,, ceva big grin

| mona a răspuns:

Eu zic sa il las pe spate, il indrepti cu placa sau il faci bucle

| dubaclinamissyou a răspuns:

Poti sa-l ondulezi, sau doar sa-l lasi pe spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îl faci bucle sau întins cu placa.
Te pup!

| FetitzaSiPunct explică:

Multumesc pentru raspunsuri, pana la urma l-am ondulat