| grosumira a întrebat:

Hey!
Saptamana viitoare merg la o nunta iar la cununie am o salopeta albastra inchis din voal. Acum pantofii ii am cu un rosu si bej iar geanta tot un rosu(nu rosu din acela aprins,mai mult un fel de rosu mat)
Ce machiaj ar merge la asa ceva? E ceva restrans in familie cununia, urmand ca nunta cu petrecerea sa fie a doua zi. Un machiaj step by step va rog?

1 răspuns:
| Hng123 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=0Ma0Sc15KeQ ceva de genul. Doar ca in loc de rujul acela inchis incearca o nuanta nude esti deja colorata.