| Brumilicious a întrebat:

HEY... scuze. tema... puppy dog eyes [modeling].
Caut de jumat' de ora. rolling eyes
Cate tipuri de modeling exista?
Mdea... 5. cel de moda / fashion... si restul 4? puppy dog eyes? comercial? mersi anticipat! [numitile toate] fundissaaa; x

Răspuns Câştigător
| rbdvivi a răspuns:

Sunt modele pentru sedintele photo profesionale (acelea pot avea si 1, 70-1, 75) si acestea se impart in 3 categorii: cele care isi pozeaza tot corpul(pentru firme/creatori de moda), doar fata(pentru cosmetice in special) sau poze nud (cele artistice )iar celelalte 2 tipuri sunt cele pentru catwalk ( peste 1, 75) si cele pentru reclamele comerciale( acolo nu trebuie sa ai 1, 75 si 53 de kg, merge si daca ai 1, 68 si 57 kg)winking