| Cat_3006 a întrebat:

Hey! Spuneti-mi va rog ce sa fac ca sa nu mi se arda parul foarte tare :? pentru ca folosesc placa aproape in fiecare zi.

4 răspunsuri:
| annyannya a răspuns:

Poy ai putea sa te dai cu un spray pentru par inainte sa-l intinzi. Eu folosesc un spray de la Avon inainte sa mi-l intind si pot sa spun ca este mult mai bine si parul este mai moale. :]
O alta varianta ar fi sa folosesti balsam Placenta, pe mine m-a ajutat destul de mult. :d Si nu in ultimul rand incearca sa nu mai folosesti atat de mult placa. :*

Sper ca te-am ajutat! >:d<
FunditSaa?batting eyelashes :*

| Last13Lucky a răspuns:

Este foarte simplu:numai folosii placa aia iti arde parul ce mai rauhappy

| Geoxu a răspuns:

Sunt creme pentru asta, te dai la radacina si la varfuri si se arde asa tare. dar tot se arde... O prietena de-a mea foloseste si a zis ca e destul de ok. Si eu folosesc placa zilnic de vreo 2 saptamani si deja am parul praf x_X. Am sa incerc si eu sa folosesc crema. Bafta puppy dog eyes

| jerrygabrielle a răspuns:

Syoss Styling-spray sau cum spune si Last13Lucky nu mai folosibig grin