| MadneSsCat a întrebat:

Hey! stiti cumva cat costa transportul la firma elf daca dau comanda pe siteul de romania? si in cam cat timp vine comanda.

Răspuns Câştigător
| miha90z a răspuns:

Prin Posta Romana -9lei(gratuit la comenzi de peste 160lei).
Curierat rapid GLS -17lei(tarif valabil si pentru zonele rurale).
Prin GLS-curierat rapid, inclusiv in zonele rurale, comanda este livrata a doua zi.
Coletele ajung la destinatie in aproximativ 5 - 7 zile de la momentul procesarii comenzii. Timpul de expediere poate fi si mai scurt. Acesta depinde de volumul comenzilor primite.
mai multe gasesti aici : http://www.eyeslipsface.com.ro/intrebari-frecvente.php?lang=ro#