| Yukii987 a întrebat:

Hey. Sunt baiat, 17 ani si vreau sa imi las parul mai lung ceva gen cu bretonul peste ochi, nu vreau sa fie lung in spate, stiu ca multi au o parere cam naspa despre asa ceva, daca mi-l las voi fi gata declarat emo sau mai stiu si eu ce? In al doilea rand fetelor le place genul acesta de frizura?
www.skinnymom.com/wp-content/uploads/2013/01/Barbor2.jpg

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Nu o sa o inteleaga gresit decat daca le permiti. Adica oamenii superficiali oricum nu merita luati in considerare dupa parerea mea, insa cei care merita - prietenii adevarati, iubita sau viitoarea iubita daca nu ai, familia si cei din jurul tau in general nu vor avea nimic impotriva gusturilor tale, crede-ma. Un om nu trebuie catalogat dupa "freza", ci dupa interior, dupa felul in care gandeste si cum actioneaza, dupa modul in care ii trateaza pe ceilalti.

3 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Multor fete le place tunsoarea din linkul dat de tine, dar mie nu. Mi se pare prea inrudita cu Justin Bieber i-ar eu am o problema cu el, nu detaliez ca sa nu ma injure nimeni...
Eu prefer sa vad baieti cu tunsori gen tepi si breton mai mare decat cel din poza.
Imi place asta :
http://www.dougledbetter.org/music/celldweller/celldweller_photo.jpg
In fine, important e sa iti placa tie. In plus, nu trebuie sa tii cont de ce zic ceilalti ca esti emo etc. Nu esti emo dupa tunsoare ci dupa atitudine, iar daca nu esti ca un lesinat din ala tacut si galben la fata, machiat mereu in negru si care nu stie sa se distreze, atunci nu esti emo :P. Parerea mea...

| Yukii987 explică (pentru AnonimaOk):

Da ai dreptate, din pacate multi te condamna numai dup felul cum arati, si nici mie nu-mi place de bieber big grin totusi tunsoarea mi se pare ok. Sper sa nu o inteleaga lumea gresit. Multumesc pentru raspuns.

| AnonimaOk a răspuns (pentru Yukii987):

Nu o sa o inteleaga gresit decat daca le permiti. Adica oamenii superficiali oricum nu merita luati in considerare dupa parerea mea, insa cei care merita - prietenii adevarati, iubita sau viitoarea iubita daca nu ai, familia si cei din jurul tau in general nu vor avea nimic impotriva gusturilor tale, crede-ma. Un om nu trebuie catalogat dupa "freza", ci dupa interior, dupa felul in care gandeste si cum actioneaza, dupa modul in care ii trateaza pe ceilalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Inspira-te dupa una mai frumoasa,
http://www.pozetunsori.com/tunsori-baieti