| Ralu_7317 a întrebat:

Heybatting eyelashes toamna asta merg la o nunta si nu stiu ce rochita sa-mi cumpar... As vrea ceva mai scurt, nu foarte exagerat, si fara bretele... Puteti sa-mi dati niste poze? Si unde as putea sa gasesc asa ceva, tinand cont ca stau in Turda?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Ralu_7317 explică:

Si sa nu fie foarte stramte big grin

| Luy a răspuns:

Http://www.cristallini.ro/ arunca o privire pe aici poate iti place ceva. Daca nu in Turda poti comanda online sau iti poti face la comanda la un croitor.

| heavenn a răspuns:

Uite: http://www.kudika.ro/......oare.html. sper sa iti placa :).