| anonim_4396 a întrebat:

Hey. tocmai mi-am luat aceasta rochita.
http://www.stradivarius.es/......tte-dress-
aveti idee cu ce o pot combina? incaltari si geanta.
multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Lyiia a răspuns:

Pai ar merge cateva asortari:
1.o pereche de blugi stramti+cizme lungi peste blugi
2.Niste colanti +cateva bijuterii de culoare rosie, alb, negru etc.
3.o curea pe talie+geaca scurta+dresuri negre+pantofi
Sper ca te-am ajutat.Succes!

7 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

In primul si-n primul rand felicitari pentru alegere, e GENIALA rochita, mie mi-ar placea sa o combin cu pantofi ceva de genu http://poisonish.files.wordpress.com/2010/04/fashion-v11.jpg cu un plic dragut http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......2/plic.jpg si ceva accesorii elegante.bafta

| roxana94 a răspuns:

Pai cu o pereche de pantofi cu toc bej deschis si cu un plic culoare asemanatoare.

| HypnoticA a răspuns:

O pereche de ghetute cu sireturi crem o geaca de blugi sau vesta pentru ca se poarta iar, parul impletit intr-o coditza laterala sau sus in fata, o geanta crossover maro o esarfa alb depinde merg multe combinatii. Este foarte frumoasa rochitabatting eyelashes

| Angelina01 a răspuns:

Pai...o pereche de botine(cizme cu toc si scurte pana la glezne)negre cu o pereche de dresuri licra culoarea piciorului cu o esarfa ca sa fie in ton cu anotimpul si esarfa sa fie de culoare maro deschis si o poseta care se poarta pe mana de culoaare neagra sa se asorteze cu botinele.succes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri. :*

| ღSkUmPyCuTzZzAღ a răspuns:

Pai acum prin primavara (adica aprilie mai)ar merge cu niste sandalute cu floricele crem.sau cu niste pantofiori cremi sau albi