| alexa5525 a întrebat:

Acum cateva saptamani mi-am facut niste suvite blonde(eu sunt satena), dar au iesit mult prea deschise (aproape albe) si se vede foarte ciudat.Ma gandeam sa le acopar facand sufite roscate sau orice alta culoare...Se poate asa ceva sau trebuie sa vopsesc tot parul cu culoarea mea naturala ca sa scap de blond? Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Roscatul cu satenul nu prea se impaca bine. Daca vrei sa revii cum ai fost la inceput, ia-ti o vopsea permanenta, cat mai apropiata de nuanta ta naturala. Oricum o sa se vada o anumita diferenta intre parul tau si suvite, dar va parea mai natural. (In sensul ca suvitele vor fi putin mai deschise la culoare).

3 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Ce te-a apucat sa te vopsesti? :O pacat... nu o sa mai acelasi par, bogat si frumos cum l-ai avut inainte...(daca il aveai asahee hee )

| Chokoreto a răspuns:

Iti poti face doar acele suvite. Cred ca daca sunt atat de deschise la culoare vor prinde si cu nuantator, nu neaparat cu vopsea permanenta. Succes! ^^

| yoko a răspuns:

Da!