| anonim_4396 a întrebat:

ajutor! Imidoresc de ff mult timp o pereche de blugi rupti ff tare, cam ca acestia http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0&tx=73&ty=59&biw=1024&bih=629 nu am gasit nici in botosani, nici in iasi nu stiti vreun site cu astefle de blugi? dar daca stiti sa fie sigur.ca am cautat si pe net. o groaza.chiar imi doresc funda mareee +vot

Răspuns Câştigător
| lolita_2380 a răspuns:

Uite, multe haine sunt unicate, ia-ti o preche de blugi de care vrei tu, si taie-i cu foarfeca ca atunci vor fi originali si ii faci cum vrei tu. Trebuie sa ai rabdare si sa fi indemanatica. Sper sa imi dai fundita!

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
E destul de greu să găseşti aşa ceva prin magazine - cel puţin, eu n-am văzut niciodată. Mai bine ia un foarfece şi gata, ai rezolvat problema.