| Catalina34 a întrebat:

Hey..tpu am 14 ani..si sunt tunsa mediu..pana la umeri..sunt satena ..cum as putea sa o conving pe mama sa imi fac suvite, sau ce coafuri stiti?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Suvitele sunt la moda oricand... spune-i mamei ca mai vreai sa iti schimbi lookul si ca multe fete de varsta ta au suvite sau sunt vopsite. Acum ca suntem spre iarna se poarta suvite rosii sau alte culori calde. Eu aproape in fiecare primavara sau vara imi fac suvite roz pentru ca sunt blonda si arata bine la satene se potrivesc rosii portocalii blonde sau un verde pastel.

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Insista!
Tot timpul merge oricat de atre ar fi mama ta la un momentad tot o sa cedeze.

Răspuns utilizator avertizat
| Irena97 a răspuns:

Cu toata sinceritatea iti zic, pe mine mama m-a intrebat daca nu vreau suvite, asa ca depinde de mama credhappy

| Theoryofabook a răspuns:

Salut, ai putea sa insisti mai mult ca vrei suvite ca sunt la moda si toata lumea are si in schimb ii spui ca o sa faci si tu ceva, nu styuu ce (gen curat sau chesti din astea )
winkingbafta