| Inghetata123 a întrebat:

Hey TPU...am auzit ca ugg-urile se pot purta primavara vara toamna iarna e adevarat? dau funda mersi!

Răspuns Câştigător
| Adry123456789 a răspuns:

Primavara daca este frig ar fi bine sa le porti! Vara tot la fel! Si nu le purta daca ploua sau e umezeala! O sa se ude! Toamna ploua mult deci nu cred ca o sa poti sa le iei! Iarna o sa fie zapada! Deci iar umezeala. Deci daca nu e umezeala toamna su iarna poti sa le porti iar vara si primavara doar daca e frig si nu e umezeala! Cu placere!

8 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Poarta tu blana cu piel intoarsa deapura sa vedem cu te simti in ele la 40 de grade

Răspuns utilizator avertizat
| ombladon a răspuns:

Daca le porti toamna, vine cineva si iti da cu lopata-n cap!straight face

| Adry123456789 a răspuns:

Nu mai fiti rai cu BadinSimona ea doar a intrebat iar voi sunteti rai cu ea!

| Убица a răspuns:

Dacă ai chef vara la 40-45 grade să îţi pută picioarele a peşte stricat. go right ahead.

| LaviniaL a răspuns:

Daa!
Mai putin vara ca sunt caldurosi...

| LaviniaL a răspuns:

Daa!
Dar vara nu prea, ca sunt caldurosi!

| AndreeasFuckingDonutt a răspuns:

Da`, mai putin toamna, sunt balti afara si.ti bati joc de ele. laughing dar cele originale au blana aceeea care iarna iti tine de cald si vara de racoare rolling on the floor [cica]