| IlyncaFio a întrebat:

Am cumparat o camasa nu pentru mine dar pentru un baiat. Si are nasturii cusuti pe camasa si in set intra si bretelele. Nu am mai intilnit bretele prinse oe camasa, stiam ca sunt doar prinse pe pantalonii al dunga. Poate eu nu stiu cum precis se aranjeaza. Ma puteti ajuta sua sa-mi spuenti daca sunt astfel de camasi?

1 răspuns:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Probabil este o camasa mai 'sport' sa zicem asa. Daca are bretele, nu poate fi eleganta.
Stai linistita, vin foarte bine camasile de genul!:*
Sper ca te-am ajutat!