| Fustii a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Luna aceasta pe 21 prietenul meu implineste anii [14 ani] si as vrea sa'i fac un mic cadou. Cateva idei? please

Răspuns Câştigător
| AnnaSophiaRobb a răspuns:

CD cu muzica/ ciorapi/ corpus pentru telefon mobil/ carte/ rama pentru poza/ minge de football/ casti.

2 răspunsuri:
| EMike a răspuns:

Fara sa fiu rautacios, fa-i cadou o carte si lasa-l in pace, trebuie sa se pregateasca de examen ( anul asta sau la anul ). Daca nu tii la el si sunteti d-aia care cred ca "isi pierd copilaria" invatand, fa-i cadou orice altceva...de la jucarii la ceasuri, "telefoanie" si alte lucruri care l-ar face fericit. Daca ii plac jocurile pe calculator, iti recomand sa-i cumperi un bundle (colectie) de jocuri, Assassin's Creed ar fi o idee costa destul de putin, in jur de 50-80 RON in orasul meu, daca faci asta insa, exista probabilitatea sa se joace prea mult, si sa nu te mai bage in seama. Multa bafta...

| euu0 a răspuns:

Buna..cam mititei sunteti happy in fine happy poti sa-ti iei o rama cu poza voastra. o carte bunabatting eyelashes un parfum.un tricou (ceva ce stii ca-i place) tu-l cunosti cel mai binebatting eyelashes succes si La multi ani pentru prietenul tau