| a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi de vestimentatie. Ador stilul lui Elisa din Emperatriz! Tipa se imbraca super dragut. Imi place la nebunie. Cam de ce haine (ex. jacheta, rochite, cizme) si accesorii am nevoie ca sa abordez stilul ei? De la ce magazine imi pot achizitiona astfel de haine? (ca sa stiti, sunt din Constanta si as vrea sa-mi dati nume de magazine de prin Maritimo, City, Real, Carefour, etc)...deci? Ce imi propuneti? multumesc mult happy

Răspuns Câştigător
| aled48 a răspuns:

Eu sunt o adepta a cumparaturilor online in special de incaltaminte iar site-ul unde mi-am gasit cel mai usor orice gen de incaltaminte este http://www.deincaltat.ro/. Poti arunca o privire daca vrei. Nu am avut niciodata probleme cu ei si mereu a fost o adevarata bucurie cand imi ajungeau acasa pantofii, cizmele de vara sau alte produse pe care le comandasem. Il recomand cu placere

1 răspuns:
| ealextpu a răspuns:

Pentru incaltaminte poti incerca si aici: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara