| selysol a întrebat:

am o problema am parul inscarit si dupa ce il spal sta foarte bufant incat sunt nevoita sa folosesc placa de par prea des ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| samara2 a răspuns:

După baie, usucă-ţi părul cu un feon şi cu o perie specială. Nu vei mai avea nevoie de placă iar volumul se va diminua. Cel puţin, mie aşa mi-l aranja coafeza după ce îl tundeam (în scări). Eventual, dă-l apoi cu puţină ceară de păr pentru a netezi firele rebele.

| selysol explică (pentru samara2):

Mersi m-a ajutat mult love struckbig grin

| samara2 a răspuns (pentru selysol):

Cu drag, mă bucur! :*