| mary4567 a întrebat:

Am o rochita roz si vroiam sa stiu daca as putea sa o asortez cu sandale gri si o clama( floricica) gri in par >?

8 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Da, merge foarte bine. sti ca se spune ca limita de culori este de 3. asa ca poti purta foarte bine acea combinatiebig grin

Fundi?puppy dog eyeskiss

| NoNameJunior a răspuns:

Merge.

| Valenttina a răspuns:

Draga mea, presupun ca ai o rochita frumoasa.Intr'adevar te'ai gandit bine sa asortezi rozul cu gri happy merge foarte bine.Insa nu merge prea bine daca sandalele au o nuanta de gri mai deschisa sau mai inchisa fata de clama.Incearca sa iti confectionezi tu singura ceva asemanator.Ia o panglica sau orice ai tu de nuanta sandalelor si infsoar'o pe o cordeluta arata bine. Daca nu, ai putea sa nu iti pui nimic in par ci doar sa iti faci parul sa iti stea bine.Si nu te mai complici big grin iti va sta suuper kiss

| BubuDx a răspuns:

Merge,dar mai bine lasa deoparte clama, iti poti pune o bentita daca ai.xD

| LoveYouR a răspuns:

Gri+Roz...mmmm ce combinatie superlove struck Daca sandalele si floarea au aceeasi nuanta da, dar daca una e mai inchisa decat alta...atunci nu prea merge sa le asortezi!

| Walkingonadream a răspuns:

Da, super

| Mimi_6217 a răspuns:

Bineinteles,griul si rozul merg de minune.winking

| misslydia a răspuns:

Dk nuanta e asemanatoare, normal! dar sa nu fie contrastul prea mare...