| ArySbughea a întrebat:

Am o simplă întrebare. Ce șampon folosiți? Eu încă nu mi-am găsit șamponul potrivit. Am încercat :Nivea,Dove, Wash&Go și Head&Shoulders (am 13 ani)

Răspuns Câştigător
| ThinkingAt a răspuns:

Eu folosesc Head&Shoulders (varianta cu mentă) și sincer am părul lung până la șolduri și chiar e sănătos. :) (pe lângă acest șampon eu folosesc și un balsam de la Schauma)
Și eu am încercat pe lângă acest tip de șampon mai multe, cum ar fi: Wash&Go, Nivea ș.a.m.d, însă acest șampon îi cel mai bun pentru părul meu.
Poate te ajută și informațiile de aici: http://www.libertatea.ro/detalii/articol/cum-iti-alegi-samponul-446103.html
Am o prietenă care folosește șampon Pantene Pro-V (sau ceva de genul) și părul ei chiar are volum, însă pentru mine nu a avut efectele dorite.
Mai poți să afli informații și de aici: http://sfaturi.eva.ro/......c-441.html

O seară frumoasă și sper să găsești șamponul potrivit!;)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantene.

| Ineys a răspuns:

Clear. cool

| RaissaM a răspuns:

Elseve

| Aasdfghj a răspuns:

Syoss

| ArySbughea explică:

Merci