| IoanaIoa88 a întrebat:

am pus o poza pe facebook, nu merge sa fac in asa fel ca o singura persoana sa nu vada poza asta?:O3
Fundaa!

Răspuns Câştigător
| AndraNicoleta a răspuns:

Ok...deci undeva jos in dreapta pozei ai optiunea Distribuit la: dai click acolo si selectezi modifica, apoi o sa-ti apara o alta fereastra. Te ducu la Confidentialitate si selectezi optiunea Personalizat. Iti va aparea o alta fereastra. Te duci la Aceste persoane sau liste: si selectezi Specific people or lists, iar dedesubt scrii numele cui vrei sa-ti vada poza.

8 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Ba da, se pote. In dreapta pozei iti apare optinuea shared with... Dai click pe Edit, apoi te duci la optiunea Privacy si selectezi Custom, iar de acolo dai Select people or lists si scrii numele cui vrei sa-ti vada poza.
Bafta!

| IoanaIoa88 explică (pentru AndraNicoleta):

Scz eu am facebook.ul pe roamana:d poti sa imi zici in roamana te rog?:d

| IoanaIoa88 explică (pentru AndraNicoleta):

P.s unde in dreapta?:d

| AndraNicoleta a răspuns (pentru IoanaIoa88):

Ok...deci undeva jos in dreapta pozei ai optiunea Distribuit la: dai click acolo si selectezi modifica, apoi o sa-ti apara o alta fereastra. Te ducu la Confidentialitate si selectezi optiunea Personalizat. Iti va aparea o alta fereastra. Te duci la Aceste persoane sau liste: si selectezi Specific people or lists, iar dedesubt scrii numele cui vrei sa-ti vada poza.

| AndraNicoleta a răspuns:

Heibig grin Vin cu o mica rectificare...
Am descoperit cum sa faci chestia asta mai simplu... Dupa ce dai la Personalizat la Ascunde de la aceste persoane sau liste scrii direct acolo persoana care NU vrei sa-ti vada poza. E mai simplu asa.
Scuze ca te-am ametit aiurea dar n-am m-ai facut nici eu asta pana acum big grin

| Mihaela a răspuns:

Hei. Nu, nu poti. Numai in cazul in care ii dai block persoanei respective sau o stergi de la prieteni.
' mi pare rau sad

| Alionka06 a răspuns:

Ar trebui sa o stergi din prieteni sau sa o blochezi,,, sa nu te poata vizita...

| Pysyqa a răspuns:

Buna! happy
Acest lucru nu il poti face!winking
Doar daca iti faci un alt cont pe Fb, apoi adaugi ca prieten pe persoana respectiva!
Altfel nu merge, am incercat si eu! sad
Sper ca ti-am fost de ajutor!