| DaReZon a întrebat:

Ar fi o rusine daca as purta la vara un maieu alb pe afara cu blugi si adidasi?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ar fi o rusine chiar din contra ar arata bine

| pwp a răspuns:

De ce at fi o rusine? E o tinuta absolut normlala.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| michelia a răspuns:

Tu-ti faci iarna car si vara sanie, se pare. Ce griji ai pentru la vara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare rusine, mare.

| TreiSurori a răspuns:

De ce sa fie?
Te imbraci cum vrei tu nu cum vor ei.

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Buna! Tu trebuie sa te imbraci cum te simti tu bine, nu cum zice lumea sa te imbraci! Daca tu vrei sa te imbraci asa, imbraca-te asa! Nu trebuie sa bagi in seama toti bolunzii care nu au altceva mai bun de facut, decat sa jigneasca si sa comenteze aiurea despre altii!

| Lysander a răspuns:

Frate...nu vreau sa fiu nesimtit DAR, ce intrebari sunt astea ma? Si in plus de asta, te imbraci ORICE doresti tu, sa te simti tu bine, nu conteaza parerea altora asa ca nu iti mai bate capul cu astfel de chestii. O zi buna!

| Yoyoo300 a răspuns:

Nu. De ce ar fi?

| Taker a răspuns:

Salut! dupa mine cam da. s-a dus aceasta moda. acum dupa parerea mea doar cocalarii poarta asa cevahappy Banuiesc ca vrei sa impresiunezi prin fizic. iti recomand sa te imbarci asa cum te simti mai natual. daca vrei sa ti 'se vada muschii' poti purta un tricou alb cu anchior in V. parerea mea este sa renunti la maieu. ca nu vei impresiona pe nimeni, dimpotrivahappy

| xanda95 a răspuns:

De ce sa nu te imbraci asa e foarte ok