| baiatulanonimus a întrebat:

As vrea sa devin model. Am 13 ani si am 1, 74. Parul este saten si ochii caprui. Credeti ca am vreo sansa si ce trebuie sa fac?

8 răspunsuri:
| MarieRova a răspuns:

Buna Maria!
Da ai sanse. Poti sa te duci la o agentie dar o sa dai in jur de 200-300 euro pentru booking-nu mai stiu clar daca asa se scrie(este un dosar care iti vor face ei poze)cu acel booking daca este destul de dragut cu el te vei duce si il vei arata pentru cei care vor sa te aleaga sa le fi modela.
In primul rand foto-modelele din ziua de azi cand se duc la preselecti este foarte bine sa nu fie machiate sa aiba parul cam pana dupa umeri drept si ingrihit.Nu trebuie sa te duci machiata, trebuie doar sa ai un aer fresh.E bine sa ai o bluza alba, niste pantaloni/blugi mai inchisi la culoare de preferat skinny.Si cel mai important niciodata pe tocuri, mereu niste balerini sunt perfecti.
Multa bafta :*

| CariocaAlba a răspuns:

Cauta la o agentie.

| lentzig a răspuns:

La 13 ani, 1, 74! e minunat! cu siguranata vrei mai creste, apreciez eu... undeva la 1.80...ai fff multe avantaje cu aceasta inaltime.trimite poze cu tine aici http//mramodels.ro/inscriere/

| zambiriciu a răspuns:

Da ai sanse enorme, cred ca in fiecare oras exista agentii de modeling sau ceva cursuri ar trebui sa te interesezi si sa te iscri dar asta costa bafta si sper sa auzim de tine pe podiumurile internationalehappy

| MissxD a răspuns:

Pai in primul rand... in functie si de cate kg ai. Cred ca daca ai pune o poza, ne-ar fi mai simplu tuturor sa raspundem! happy

| JungHaYo a răspuns:

1. trebuie sa arati bine
2.nu trebuie sa fii timida

| baiatulanonimus explică:

Am 50kg

| annytzaa a răspuns:

Da ai sanse si cu putin noroc poate o sa fii aleasa dar te previn, e destul de greu dar mult noroc iti doresc.