| Meowww a întrebat:

As vrea sa imi albesc dintii cu produsele Colgate Max White One. Dar inainte sa incep, am o intrebare pentru cei care au incercat. Este folositor? Chiar se albesc dintii dupa ceva timp?

Răspuns Câştigător
| LARAaungeoudemon a răspuns:

Nu neaparat ca are se indeparteaza petele mai mult. daca vrei sa iti albesti dintii incedarca whitestrips (scrie pe google)

11 răspunsuri:
| DianaMiruna a răspuns:

Poi trebuie sa te speli in fiecare dimineate si in fiecare seara ca sa ai rezultate bune :*

| Meowww explică (pentru DianaMiruna):

Stiu, dar vreau sa stiu daca are rezultat.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Depinde de fiecare. Sa nu crezi ca e vreun tratament minune happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mai bine incearca sa folosesti bicarbonat de sodiu alimentar.
Te ajuta mai mult.
Te pup!

| hummmer a răspuns:

Nu crede ce vezi la tv, aia e reclamă să-şi vândă mâlul. Renunţă la fumat, cafea, caută pe net sfaturi naturiste/bătrâneşti pentru albirea lor.

| Meowww explică (pentru hummmer):

Nu fumez sau beau cafea laughing Sunt copil happy

| andreeadenisa22 a răspuns:

Da, dar dureaza destul de mult timp.
Poti incerca asta si dintii tai vor fi albi instantaneu:
http://www.youtube.com/watch?v=49EaPYWy968

http://www.i-medic.ro/remedii/remedii-naturiste-pentru-albirea-dintilor
Sper ca te-am ajutat. :*

| BlackDarkAngel a răspuns:

Da, dar sa nu te astepti la un rezultat ca in reclamele lor stupide... plus ca trebuie sa astepti mult pana ti se labesc dintii. Si trebuie sa te speli de doua ori pe zi: dimineata si seara, altfel rezultatele nu vor fi prea evidente.
Oricum ...succes in albirea dintilor laughing
Pa, pa!

| Azurry a răspuns:

Da, dar durează. Nu ia o săptămână/două.

| Hardsky1 a răspuns:

Fa ca si mine si o sa ai rezultate :
Spala-te in fiecare dimineata si seara cu bicarbonat si sare si dupa da-te cu lamaie e si sanatos pe deasuprawinking

| Doicar a răspuns:

Nu e prea folositor straight face. timp de 2 ani am folosit Colgate Max White One si totusi albeste cat de cat dar nu k la Tv. laughing))) in fine acum folosesc Aqua Fresh si pentru mine da totusi un rezultat mia bun...