| Anna04 a întrebat:

as vrea sa-mi fac suvite roz gen: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:0&tx=47&ty=55 cu ce produs as putea? mi-am cumparat un spray dar vanzatoarea a mintzit ca e roz era un visiniu cu sclipici. voi ca produse ati folosit?

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Suvitele fetei aleia din poza mai mult ca sigur sunt extensii cu clip-on. Uite aici un site : http://www.extensiiparnatural.ro/catalog-nuante-extensii.html. Da click pe catalogul 3 ca acolo sunt si nuante mai nebune, gen roz :D
Dupa parerea mea mai bine iti cumperi extensii decat sa-ti vopsesti parul roz. Asa, cu extensiile, cand ai chef poti sa fii serioasa si cand nu, iti pui extensiile si arati "roz" :-?
In ceea ce priveste vopseaua. pe piata nu am vazut [ desi cred ca ar merita sa incerci la magazinele de produse cosmetice profesionale din orasul tau ] dar la saloanele de fite [ si nu numai, dar trebuie sa stii exact unde au ] au si culori gen verde, mov, roz [ de ex in mall in Timisoara ].
Succes!

2 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Ti le poti face la coafor daca vrei sa reziste. Poti de asemenea sa incerci si un nuantator care sa tina vreo 3 luni! Bafta.

| misu a răspuns:

Cu lavabila ca esti prea stresata