| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu, exercitile de aerobica cam cat de eficiente sunt pentru slabit? Sau cand este mai indicat sa le faci ca sa ai rezultate cat mai bune si seara si dimineata? Funda! daca nu imi sterg admini iar intrebarealaughing

Răspuns Câştigător
| CrazzzyA a răspuns:

Sunt foarte eficiente, pentru ca iti lucrezi fiecare parte a corpului.
Nu cred ca este o ora anume pentru a face aerobic pentru a fi mai eficient. Sportul de dimineata este foarte benefic, deci ai putea sa faci dimineata, dar daca faci si seara este la fel de bine.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Aerobicul si sportul in general sunt foarte bune. Nu este o ora batuta in cuie pentu a face sport. Poti face si dimineata si seara, eu una prefer seara deoarece am mai multa energeie atunci insa depinde de tine si organismul tau.

| WR104 a răspuns:

Sportul e in general foarte bun pentru sanatate.
Exercitiile aerobice sunt cele mai eficiente pentru slabit.
Dimineata ar fi ideal pe stomacul gol.
Numai bine.