| MeowPattie a întrebat:

Hey, TPU. Astazi cand m-am uitat in oglinda am observat ca mi-au iesit niste bubite mici si multe pe fata. Stiti cumva ce as putea sa fac ca sa nu le mai am? Precizez ca nu sunt cosuri, sunt niste bubite multe si micute. Sfaturi, va rog. Am vazut produse la farmacie insa nu vreau sa recurg imediat la ele. Funda + vot. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Annitu30 a răspuns:

Mergi la un doctor dermatolog

| olivikkka a răspuns:

Posibil e o alergie

| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

Mergi la un doctor, probabil e varsat de vant...

| MeowPattie explică (pentru Radu_Hariga_1988):

Nu este, am avut toate felurile cand eram mica, nu mai am cum sa fac acum, mersi oricum