| Isa a întrebat:

Ati auzit de epilarea cu zahar? Da rezultate? As folosi si eu dar sincer am auzit ca doare destul de tare :-s, si mi s-a facut frica... vreau pareri de la cei care au incercat; o3

2 răspunsuri:
| ZOB a răspuns:

Epilarea cu zahar este ca si cea cu ceara, deci este normal sa doara. Totusi e cea mai recomandata deoarece e mai igienica pentru ca zaharul nu se refoloseste asa cum se refoloseste ceara si nu se irita pielea.

| EuSuntBufniţă a răspuns:

Am incercat.Mi-am facut-o singură acasă şi dă rezultate EXCELENTE! Nu doare aşa de tare.Sincer şi mie mi-a fost puţin frică la început dar am zis că dacă celelalte pot şi nu le doare, eu de ce nu aş putea.Si dă rezultate de durata, plus că ramân şi maipuţine fire, şi mai subţiri.Deci încearca cu incredere, iţi recomand.