Întrebare recomandată | oana803 a întrebat:

Ati folosit decolorantul de la Syoss? este bun? arde rau parul? Merci pentru raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Decolorantul,indiferent de la ce firma e, arde foarte tare parul.Am incercat de la syoss asta http://images.sklepy24.pl/......-blond.jpg si a trebuit sa-i aplic tratamente serioase parului ca sa nu se rupa si sa se deterioreze mai rau.Repet,nu conteaza de la ce firma e decolorantul, trebuie sa ai grija cum il folosesti.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Da si este acceptabil la calitate, afecteaza putin parul