| Blecky a întrebat:

Ca tot incepe scoala intr-o saptamana,nu stiu cu ce sa ma imbrac in prima zi, in scoala in care merg eu nu este obligatorie uniforma si nu ma pot decide(mentionez ca trec in clasa a 8-a). Tricou+blugi+platforme sau rochie+platforme?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! In functie de vreme iti vei putea alege tinuta pentru prima zi de scoala in clasa a 8 a.Eu nu am lasat niciun an scolar fara sa ma imbrac frumos si trendy. Poti opta pentru blugi si un tricou sau o bluza mai mulata ori body, ori o rochita frumoasa si platforme.Mai poti cauta online variate de combinatii ale hainelor. Oricum, tu sigur vei arata cel mai bine, si nu uita de atitudine si increderea in tine! Meriti"a doua sansa"

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca scoala are uniforma, atunci ai obligatia sa mergi in uniforma.
Daca nu are uniforma, imbraca-te frumos, normal, curat, fara lucurui mulate, sexi sau rupte. Rochita ar fi mai nimerita, mergi totusi la scoala, nu in parc la plimbare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Noroc ca mai ai o saptamana sa te gandesti la acesta problema vitala

Răspuns utilizator avertizat
| Xaya a răspuns:

La noi este uniforma (si chiar una penibila) carouri... mda eu sunt fericita ca cei mari sunt acceptati daca poarta un tricou alblaughing ideea e ca si eu vreau sa ma imbrac cu tricou si blugi dar cu tenisi pentru ca sunt mai salbatica si simt ca stilul asta ma reprezinta. clasa a 8-a, venim

| Andrea39 a răspuns:

Eu zic ca e mai bine cu Tricou+blugi+platforme