| CInEmAx a întrebat:

ce parere aveti despre barbati metrosexuali? dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| AndrogynBeauty a răspuns:

E deprimant să constaţi în ce lume îngustă şi plină de stereotipuri trăiesc unii oameni.
Şi ca să-ţi răspund şi la întrebare: femeile cărora le place să fie dominate în relaţie, preferă bărbaţii "mai sălbatici", deci n-au nicio afinitate faţă de metrosexuali. Celelalte sunt mai mult decât interesate... Amuzant e că în România, femeile din prima categorie sunt majoritare, în timp ce, în partea civilizată a Europei, este tocmai invers.

6 răspunsuri:
| LifTwist a răspuns:

Metro sexual este un lucru foarte bun, draga! Ceea ce înseamnă în mintea mea că ei apreciază felul în care arată şi acţionează, care este importantă atragerea de femei.
Apropo, nu cred ca este un lucru rau!
Si se ingrijesc mult mai bine decat uni care umbla cu transpiratia dupa ei.

| larousee a răspuns:

Mie nu imi plac.
ca orice om, un barbat e suficient sa faca dusuri, sa se barbereasca, sa se imbrace in haine curate, sa se parfumeze happy tot ce tine de igiena

| Bacteriuță a răspuns:

La infatisare mi se par... gay. dar e de apreciat ca exista si barbati care se ingrijesc.

| Melody a răspuns:

Oameni ingrijiti carora le pasa de aspectul lor. Bravo lor.

| Sheridanx a răspuns:

Hmm.atata timp cat nu exagereaza imi plac. Adica hai sa fim seriosi...prefer oricand un barbat care sa se ingrijeasca si sa aiba grija de el, nu unul care nu da doi bani pe cum arata sau pe cum. miroase laughing.
Desigur, nu as vrea niciodata unul care se penseaza mai des decat mine si care sta 3 ore in baie.
Deci depinde cat de metrosexuali sunt tongue

| pedobear a răspuns:

Sunt jumatate gay