| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa imi creasca unghiile intr-o saptamana?thinking funda :X

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună!
Ca să-ţi crească mai repede ai putea să le ţii în zeamă de lămâie 10 minute în fiecare zi. Ce ai mai putea încerca ar fi să baţi uşor cu unghia în masă, să scrii la calculator sau să cânţi la pian(acest lucru stimulează circulaţia sangvină la nivelul degetelor, deci și creșterea unghiilor.

Dar... unghiile tale nu vor ajunge în lungi într-o săptămână. Într-o săptămână cresc maxim un milimetru. Răbdare!
Succes!

4 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Tratament de la oriflame

| SwettyCat a răspuns:

Mai bine iti pui unghii false.Bine? funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai uleiul de ricin este bun. Il gasesti la farmacie. Seara, inainte de culcare aplici pe unghie. Bafta!

| Lgenends a răspuns:

Pai trebuie sa dormi mai mult