| jesica_5218 a întrebat:

ce sapun imi recomandati pentru cosuri?

Răspuns Câştigător
| bubudeeabubu a răspuns:

Sapunul cu sulf e foarte bun sau crema chestii pentru cosuri de la avon. funda?

5 răspunsuri:
| Liuuu a răspuns:

Hey! Am avut si eu o problema cu cosurile si m-am dus la doctor si mi-a dat EXFOLIAC si EXFOLIAC NC GEL. Au fost ff bune - am scapat de cosuri si de puncte negre. Dar ATENTIE! Daca folosesti trebuie sa citesti cum se folosesc si sa te tii de ele. Nu trebuie intrerupt nici macar dupa ce iti trec - pentru. ca ele o sa "iti intareasca" fata, ca sa nu se mai infecteze cu cosuri asa repede - Nu le stoarce ca o sa se imprastie. Dar UN SFAT: mai bine consulta un medic ca poate nu este eficient si la tenul tau! :* Cu placinte wave

| 4myselfmi a răspuns:

Eu ti-as recomanda un tratament cu ceai de musetel, te masezi cu un tion pe pielea afectata de acnee, apoi poti sa folosesti si pasta de dinti!

| OanaKT a răspuns:

Iti recomand sapun "Дегтярное мыло" (decatyarnoe milo), este scris in rusa, este foarte-foarte bun...trebuie sa il folosesti de doua ori pe zi, dimineata si seara.este si foarte eftin.ce-i drept miroase cam neplacut
arata asa - http://www.google.md/......tp?/imgres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Foloseste sapunurile naturale pe baza de uleiuri vegetale, plante medicinale, argile, sucuri naturale etc. Le gasesti pe www.efrumuseti.blogspot.com