| XLittleGirlX a întrebat:

Credeti ca instyler este bun? Iti arde parul?

3 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Eu folosesc instyler si este chiar foarte bun, iti recomand si tie sa folosesti acest produs.Multa bafta.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietena de-a mea a comandat de la telesoping acesta placa si este foarte buna(din punctul meu de vedere)este la fel cu o arata la tv si iti face parul destul de bine, a beneficiat de 50%reducerea aia si a platit cu 25 lei adica 150 lei normal+25 lei transportul, depinde unde stai.trebuie sa suni si in 2 saptamani ti-o aduc acasa.platesti si gata fundita:d

| Bubbleee a răspuns:

Buna :* Nu iti arde parul foarte rau.Este mult mai bun decat o placa obisnuita >big grin