| stefanyparis a întrebat:

Hey TPU...cum as putea avea sanii mai mari fara bisturiu?
motivele sunt ca cele de la intrebarea anterioara pe care le repet :

sunt o fata normala, dar nu prea am incredere in mine. sigur nu acesta este primul exercitiu pe care il fac pentru am stabili increderea in mine.baietilor in mare le plac fetele cu forme mai voluminoase. nu mi-as dori un iubit careia sa ii pese doar de acestea, dar consider ca daca as optine acest lucru as o avea atentia a mai multi, m-ar placea, m-as considera mai frumoasa, si asta mi-ar reda increderea in mine.nu o luati in nume de rau, sunt perfectionista, e un lucru pe care mi-l doresc dar nu il a de la mama natura. va rog ajutati-ma cu un sfat in legatura cu exercitiile pe care le-as putea face etc...

accept orice sfat. stiu ca daca as obtine asta m-ar ajuta in mai multe privinte.

funda ***

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Trebuie sa fii multumita de cum arati, sa fii mandra de sanii tai fermi si obraznici, chiar daca sunt mici.
e de ajuns sa incapa intr-o palma.
exercitii sunt, dar de fermitate, tonifiere, iar sanii se umfla, nu cresc.

citeste aici

http://sanatate.acasa.ro/......11481.html

penultimul exercitiu, acela de incordare este foarte bun, daca incordezi de 100 de ori in fiecare zi.
pentru efecte mai bune, ia-ti o mingiuta de plastic pe care sa o tii intre palme.
spor!

2 răspunsuri:
| killforfun19 a răspuns:

Dragoste ai fc? daca da mai fa ca ti se lasa sani da din ala mai masochist!

| Blackhoneybun a răspuns:

Sa se joace unul cu ei tongue Asta merge cu siguranta tongue