| AllForOneAndOneForAll a întrebat:

Hey tpu..eu si logodnicul meu mergem in august la o nunta intre neamuri.ce sfaturi ne dati in materie de imbracaminte la moda eu sunt mai plinuta si mica.va rog ajutati-ma si pentru baiat ceva fara sacou. poze sau linkuri daca se poate.multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Diabolik94 a răspuns:

Atunci poti sa alegi o rochie eleganta dar nu ostentativa(nu vrei sa eclipsezi mireasa, nu-i asa? :-)). Ceva ce iti scoate in evidenta trasaturile.Ai zis ca esti scunda deci in nici un caz nu purta o rochie lunga(poti opta pentru o rochie putin peste genunchi) si nu purta incaltari cu bareta care se leaga in jurul gleznei(o sa pari si mai micuta).In orice caz, alege ceva cu toc. Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nunta = elegant. s mergi fara sacou la nunta e un gest de prost gust.

| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Te rog ofera detalii si despre locul unde are loc nunta pentru a stii ce sa iti recomand.

| AllForOneAndOneForAll explică (pentru Diabolik94):

Restaurant

| Diabolik94 a răspuns (pentru AllForOneAndOneForAll):

Atunci poti sa alegi o rochie eleganta dar nu ostentativa(nu vrei sa eclipsezi mireasa, nu-i asa? :-)). Ceva ce iti scoate in evidenta trasaturile.Ai zis ca esti scunda deci in nici un caz nu purta o rochie lunga(poti opta pentru o rochie putin peste genunchi) si nu purta incaltari cu bareta care se leaga in jurul gleznei(o sa pari si mai micuta).In orice caz, alege ceva cu toc. Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta!

| Mediocre a răspuns:

Pai..pentru o nunta trebuie sa mergi cat de cat elegant. Pentru tine as zice sa alegi ceva mai inchis la culoare...o sa te faca sa pari mai putin plinuta.Sa nu iei ceva care sta mulat pe tine, ia ceva comfortabil dar elegant.

| nyko98765 a răspuns:

Pai tu incearca sa iei o rochita care sa nu fie mulata e corp si el ce ii place si oze sau link-uri trimit degeaba ca oricum nu o sa gasiti identice cu alea