| maryah a întrebat:

Hey TPU:*...imi poate zice si mie cineva cum sa aflu in ce clasa am cazut si cu cine se poate vedea asta si pe net? Nu cunosc pe nimeni din liceu si as vrea sa stiu cu cine am cazut in clasa sa ma imprietenesc cu ei pe fb... FundaVOT:*

Răspuns Câştigător
| AshEldo a răspuns:

Cauta "admitere liceu 2012"(ar trebui sa gasesti lista pe "edu")
http://www.google.ro/......http?/url
(scrie sus cu albastru)...Rezultatele actualizate ale repartizarii în licee ADLIC 2012.Cauti judetul, liceul apoi profilul.

6 răspunsuri:
| Dollicious a răspuns:

Scrii la Google `admitere liceu 2012` alegi judetul dupa aceea te duci la numele tau si dai click pe profil.O sa-ti apara toti cei care sunt in clasa cu tine happy

| neutrino a răspuns:

Mare lucru sa ai planuri de viitor, dar cum vine asta; nu cunosti pe nimeni dar vrei sa te imprietenesti cu ei?

| Rockerul23 a răspuns:

De curiozitate, in ce liceu ai intrat?

| xFakeSmilex a răspuns:

Intra aici: http://admitere.edu.ro/IndexHarta.aspx
Selecteaza judetul din care esti si apoi cauta-te acolo. Cand scrie profilul la care ai intrat dai click pe el si iti va aparea lista cu toti colegii tai, clasa in care esti si absolut tot.

Mult noroc!

| Julyett a răspuns:

Http://www.edu.ro/index.php/base/frontpage

accesezi admitere 2012 si apoi te descurci :) daca ai intrebari imi spui.

| Lilly095 a răspuns:

Bună! pentru a afla care îți sunt colegii trebuie sa intri pe site-ul admitere.edu.ro/2012/ (daca nu apare link-ul, scrii pe google ''repartizare computerizata liceu 2012'' si intri pe primul site), apoi alegi judetul si dai click pe lista candidatilor alfabetic/dupa mediehappy, pe urma te cauti pe tine si dai click pe profil...acolo o sa iti apara toti elevii din clasa ta.Baftă la liceu!