| deeaisabela a întrebat:

imi puteti spune cele mai bune creme hidratante pentru ten MULTUMESC!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt multe creme hidratante bune dar eu iti recomand crema intens hidratanta de la aslavital sau cremele hidratante de la farmec, o alegi in functie de cum ai tenul, mixt, gras sau uscat

| DaveMustaine a răspuns:

Crema de fata intens hidratanta cu laptisor de matca de la Avon.

| AliceAdina13 a răspuns:

Olay este buna dar nu stiu daca gasesti in Romania.

| callie2 a răspuns:

Foloseste creme pentru tipul tau de ten dar ai grija sa ai si un serum. crema are grija de straturile superficiale ale pielii in timp ce serumul patrunde adanc in piele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://www.farmec.ro/......are/1.html
Te pup!

| mirelu a răspuns:

Buna, cele mai performante creme hidratante sunt tratamentul pentru tenul uscat de la Artistry Essential. Daca vrei sa le incerci, spune-mi si te ajut. Sunt farmacista.

| Anonimaa77 a răspuns:

Eu folosesc Nivea. Dar la avon sunt multe creme hidratante, alegeti-o pe care vrei tu:*
BAFTA!:*