| gabygabygaby a întrebat:

Imi spune si mie cineva cam cat dureaza sa faci o scoala de hair stylist si de la ce varsta poti sa o practici si cat se castiga in functie de vechime? Poate imi dati si exemple de scoli bune in Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| Roxanna112345 a răspuns:

Pai dupa 18 ani poti sa faci scoala de hair stylist si depinde de fiecare scoala cat dureaza. Poti face cursuri la coafor direct si dureaza un an sau poti merge la scoli specializate dar n-o sa dureze mai mult de 1-2 ani happy Succes!