| symosweetsymy a întrebat:

Hey...TPU!
In seara asta m-am pensat dar cam mult, as vrea sa stiu ce ar trebui sa imi fac ca sa imi creasaca sprancenele mai repede, pilzzz.

Răspuns Câştigător
| hhgg a răspuns:

Incearca ulei de ricin

9 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Unii mor de foame in tara asta si pe tine te preocupa asta? big grin

| bostoaica a răspuns:

Mergi la farmacie si cumeperi ulei de ricin iti cresc super repede dupa.e pana in 10 lei

| AndreeaRa a răspuns:

Pana iti cresc, da`le o forma cu creionul.

| lore22 a răspuns:

Ulei de ricin...doar sa-l folosesti atentie si doar in zona in care ai nevoiehappy

| xBlonde a răspuns:

Incearca sa te faci cu ulei de ricin o data-de ori pe saptamana[mai des daca vrei]timp de cateva saptamani.

| Alexashadow a răspuns:

Poti sa te dai cu ulei de ricin. Il poti gasi la plafar si la mine a functionat.

| MCLary a răspuns:

Uleiul de ricin astept funda :*

| maiaB a răspuns:

Da`te cu ulei de recin.eu una m`am dat si mi-au crescut mai repede

| elena_8190 a răspuns:

Date cu ulei de ricin seara inainte de culacare este foarte bun l-am incercat si eu la sprancene si le accelereaza cresterea:*:*