| anonim_4396 a întrebat:

Hey tpu.intrebare: credti ca e ok sa ma duc maine in prima zi de scoala cu o pereche de cizme maro deschis superbe da na is cam de toamna cu blugi skinny si cu un tricou mai labartat pe mine? nu e prea cald afara pentru cizme? sunt total indecisa help me dau si funda orice happy

Răspuns Câştigător
| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Maine sunt 31 de grade. Nu ti se pare cam cald pentru cizme? Blugii sunt ok. Ai putea sa iti iei o bluza de o culoare deschisa si niste opincutehappyar arata dragut.Cizmele acelea lasa`le pentru cand va fi mai frig si incearca ce am zis eu. Daca nu iti place incearca alte combinatii.Vei gasi ceva de imbracat.
Succes!

xoxo

4 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

E bine. Ar arata foarte bine, dar va fi cald. In loc de cizme ai putea sa iti iei balerini sau adidasi/tenisi.

| Aasdfghj a răspuns:

Cred ca e cam cald.dar depinde si de cizme:p eu zic ca ar merge:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoala noastra are uniforma. Eu ti-as recomanda niste balerini blugi si o camasa. Fiind prima zi de scoala...

| DeyuS13 a răspuns:

Daca tie nu iti e cald, eu zic ca e ok. Urasc stereotipurile de gen cizmele sunt doar pentru frig. Mie personal imi plac cizmele vara cu rochite. Si nu cizme d-alea cu gaurele, cizme normale. EEu zic sa te duci asa, mie imi suna bine happy