| Anonimul23322 a întrebat:

Luna viitoare plec la mare in Grecia dar am vergeturi pe picioare și mi-e cam rușine sa ma dezbrac in fata prietenilor mei, îmi puteți da un sfat cum sa scăpat de ele? Având in vedere ca mai este doar o luna pana când plec

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

De era asa usor si simplu de scapat de ele ma duceam eu sa lucreze pe mine cercetatorii laughing
Nu ai cum sa scapi de ele intr-o luna.
Le poti ATENUA cu terapii laser si alte proceduri existente in clinici profi de ingrijire corporala dar costa mii de euro tratamentele si dureaza pana la 1 an de zile pana cand vezi o imbunatire.

| Sofer a răspuns:

Nu scapi ușor de ele. Dacă nu sunt asa urate, stai fără griji și să nu îți fie rușine.