| beea29 a întrebat:

:) Maine as fi vrut sa imi fac un breton intr-o parte cam asa : http://fashion.bestmusic.ro/......lung-2927. Mentionez ca am fata mai micuta si ovala, sunt bruneta si am parul castaniu si ochii maronii inchisi :o3 Si din pacate port si ochelari, dar doar la scoala -.- Credeti ca mi-ar sta bine cu acest breton? Dau funda + vot;)

4 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Nu nu nu nu-ti face breton. se ingrasa repede si trebui sa stai intr-una sa ti-l aranjezi, iar daca e prea scurti nu poti sa-l prinzi.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu se deschide pagina.
Dar nu conteza daca porti ochelari... fiecare e frumos in felu lui.

| bluestar23 a răspuns:

Poti incerca. Daca nu iti place il prinzi, oricum parul creste happy

| aspravsgrapmRox a răspuns:

Incearca, n-ai nimic de pierdut si lasa parerile altora la o parte!