| Ilovesomeone a întrebat:

Maine in prima zi de scoala as vrea sa-mi iau o pereche de cizme gen de calarie maro pana in genunchi. Credeti ca as arata penibil in cizme pentru ca nici nu a inceput bine toamna? Ce credeti? Sau sa-mi iau balerinii sau Pantofi sport Converse? As vrea sa adaug ca o sa port un fel de pulover cu dantela in fata si blugi. Multumesc mult!

15 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Nu cred ca o sa fii penibila in acele cizme, din contra cred ca ai fi diferita de ceilalti. poarta-le cu incredere, important e sa te simti tu bine cu ce porti. Succes in noul an!

| Ilovesomeone explică (pentru ynna93):

Multumesc mult pentru raspuns! Mult noroc la scoala de asemenea!

| CautNume a răspuns:

In cizme iti va fi cald, iar daca sunt cizme de vara...mai bine nu, sunt groaznice.Ai arata penibil.
In balerini, dimineata, iti va fi frig.
Deci, cel mai bine Converse.

| AleWhatever a răspuns:

Nu o sa arati deloc penibil
O.O deja e mai frig afara...

| Ilovesomeone explică (pentru AleWhatever):

Multumesc pentru ajutor!

| ArinaWolf a răspuns:

Eu sunt la un liceu de arte si vreau sa devin designer vestimentar asa ca poti sa consideri un sfat de profesionista:
nu iti lua cizme! e abia inceput de toamna si daca porti cizme acum la iarna ce o sa a porti?!
Eu zic sa mergi pe converse, e cea mai buna alegere!
PS:balerinii se poarta primăvara

| ynna93 a răspuns (pentru ArinaWolf):

Dar nu sunt sunt cizme de iarna, nu vezi ce fel de cizme sunt? pot fi purtate si primavara si toamna, pentru asta au fost facute. si daca stai bine si te gandesti balerinii ii poti purta si primavara si toamna si vara. Ce te faci?

| ArinaWolf a răspuns (pentru ynna93):

Cizmele pe care le-a descris ea nu par foarte subtiri si ar putea sa le poarte pe la sfarsit de toamna sau la inceput de primavara.
Balerinii cu siguranta ii poti purta primavara, vara si toamna doar ca nu atunci e moda lor si eu a vorbit din punct de vedere al modei.
Daca e sa vorbim asa oricine poate sa poarte ce vrea, cand vrea dar eu cred ca ea a intrebat din punct de vedere al modei.(sau cel putin asta se intelege)

| ynna93 a răspuns (pentru ArinaWolf):

A spus "as vrea sa-mi iau o pereche de cizme gen de calarie maro pana in genunchi", nu a zis ca sunt sau nu groase.

| ArinaWolf a răspuns (pentru ynna93):

In fine, oamenii sunt inca in sandale si ar fi penibil sa vezi pe cineva cu cizmelaughing

| ynna93 a răspuns (pentru ArinaWolf):

Parerea ta. Eu zic sa te mai uiti un pic in jurul tau si ai sa vezi ca majoritatea fetelor au trecut la cizme de toamna.happy

| ArinaWolf a răspuns (pentru ynna93):

M-am uitat si nu am vazut nici macar una dar nu mai conteaza big grin

| ynna93 a răspuns (pentru ArinaWolf):

Whatever.

| girlnoemi a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa iti iei balerini. dupa parerea mea se potriveste mai bine cu puloverul cu dantela..si cu blugi.dar si daca iti iei cizmele nu o sa arati urat... poti sa iti iei oricare caci se potrivesc toate....mult noroc la scoala..si.sper ca te am ajutat:*

| Ilovesomeone explică (pentru girlnoemi):

Multumesc mult! Succes la scoala! happy